Kobiety tak jak mężczyźni do seksu podchodzą rożnie jedne to nie lubią seksu i kontakt fizyczny wydaje im się zbędny, jeszcze inne czują do niego odrazę i się go brzydzą. Natomiast zdecydowana większość lubi seks. Dlatego właśnie powstał ten portal, aby pokazać jak kobiety podchodzą do różnych aspektów sfery seksualnej. W nowoczesny świcie kobiety są o wiele bardziej postępowe i otwarte na nowe doznania seksualne.

Kobieta otwarta na seks – Ladacznica

Patrząc stereotypowo kobieta zawsze łączy seks z uczuciem , jednak to przestarzałe i zaściankowe myślenie. Coraz więcej kobiet decyduje się na przygodny i niezobowiązujący seks. Wielokrotnie kobietę, która po prostu lubi seks społeczeństwo obarcza tytułem puszczalskiej, w tym samym czasie jej kolega z pracy zalicza kolejne dziewczyny i jest uważany na fantastycznego gościa. To zdecydowanie jest niesprawiedliwe. Jednak takie postrzeganie ma korzenie w dawnych czasach, kiedy to mężczyzna musiał zabiegać o względy kobiet i je zdobywał to decydował, która z Pań będzie jego wybranką. Dlatego też panuje społeczne przyzwolenie na takie zachowania. Jednak dziś w erze kobiety niezależnej bardzo często to ona wybiera sobie kolejnego partnera i go „zalicza”. Sformułowania tego używamy jedynie w sytuacji, kiedy seks jest pozbawiony uczuć i służy jedynie zabawie.

Mężczyźni boją się ladacznic

Kobieta zdecydowana i niezależna to zdecydowanie nowość, dlatego też spora grupa mężczyzn po prostu się ich boi i jest zaskoczona, Kidy kobieta po 30 minutach znajomości dobiera się im spodni. Jednak czy nie ma już kobiet łączą życie intymne z miłością. Jest to spora grupa jednak coraz więcej z nich wybiera wygodne i niewymagające wyrzeczeń życie singiel ki, niezależnej i nastawionej na branie. Problem pojawia się wówczas, kiedy kobieta, która nie chciała się wiązać zakochuje w mężczyźnie, który ma takie samo podejście i łamie jej serce. Wtedy najczęściej następuje zmiana jej podejścia i o ironio spotyka ona na swoje drodze samych egoistów.

W Internecie można niejednokrotnie natrafić na artykuły o kobietach, które uprawiają seks dla pieniędzy, bądź za parę drinków. Jednak należy pamiętać, że do momentu, kiedy kobieta uprawia seks dla przyjemności, a nie w celach zarobkowych, bądź w celu osiągnięcia jakiegoś celu NIE JEST PROSTYTUTKĄ i należy się jej taki sam szacunek